Reklama

środa, 30 lipca 2014

Oknoplast – marka dla Polski

Oknoplast marka
Oknoplast po raz kolejny został wyróżniony za wysoką jakość i innowacyjność swoich produktów. Magazyn „Brief” umieścił producenta okien i drzwi na prestiżowej liście 25 polskich firm o największym potencjale do budowania silnej marki POLSKA.

Ranking magazynu „Brief” ma na celu wyróżnienie polskich przedsiębiorstw, które rozsławiają Polskę za granicą i pokazują, że produkty „made in Poland” mogą być doceniane na świecie. W zestawieniu znalazły się firmy, za którymi stoją ludzie z pasją podkreślający w zdecydowany sposób kraj pochodzenia swoich produktów.

- Od kilku lat zauważamy, że zmienia się podejście do polskich produktów. Oferując produkt o najwyższej jakości, udało nam się stworzyć markę budzącą zaufanie zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Tym samym w znaczący sposób przyczyniamy się do zmiany wizerunku naszego kraju. Cieszymy się, że po raz kolejny nasze działania zostały docenione - powiedział prezes OKNOPLAST Mikołaj Placek.

W zestawieniu znalazły się tajkże takie marki jak Dr Irena Eris, Hortex, Reserved i Solaris. Pełna lista firm opublikowana została w lipcowym magazynie „Brief”. Patronami medialnymi rankingu są Bankier.pl oraz Proto.pl.

Źródło: Oknoplast
Foto: Oknoplast