Reklama

wtorek, 5 sierpnia 2014

Inoutic Online - nowa platforma handlowa

Inoutic Online - platforma handlowa do zamawiania okien
Inoutic, jeden z europejskich liderów w produkcji systemów okiennych i drzwiowych z PVC, koncentruje się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie współpracy z Klientami. Wynikiem prac jest uruchomiona niedawno platforma handlowa Inoutic Online. Korzysta z niej już większość Klientów firmy.

Nowe narzędzie usprawnia zarządzanie procesem produkcji okien i drzwi. Pozwala na składanie zamówień online i śledzenie ich statusu. Pomaga wyszukać odpowiednie produkty i ich dokumentację techniczną. Co ważne, system jest przystosowany do urządzeń mobilnych, bez potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania.

- Serwis oparty jest na doświadczeniach platformy „Synergebuild”, wprowadzonej jako pierwsza tego typu na rynku – wyjaśnia Krzysztof Kalita, kierownik Działu Technicznego Inoutic. – Dociera do nas wiele pozytywnych sygnałów od naszych Klientów, producentów okien, którzy po przeszkoleniu już korzystają z platformy Inoutic Online. Szczególnie doceniają oni funkcjonalność oraz intuicyjną nawigację systemu - dodaje

- Cieszy nas to, gdyż zależy nam na wdrażaniu innowacji nie tylko w zakresie produkcji, ale we wszystkich obszarach działania firmy. A kontakt z Klientem należy do najważniejszych z nich. Naszym celem jest oczywiście wytwarzanie najwyższej jakości profili PVC. Ale równie istotne jest wspomaganie w biznesie naszych Klientów. Ich sukces jest bowiem naszym sukcesem – podsumowuje Agnieszka Chocaj.

Źródło: Inoutic
Foto: Inoutic