Reklama

czwartek, 4 września 2014

Krispol pierwszym producentem w Polsce z oprogramowaniem CANTOR

Krispol - pracownicy
Od niedawna partnerzy handlowi i pracownicy firmy Krispol, producenta bram, okien oraz rolet, korzystają z informatycznego systemu CANTOR. To renomowane oprogramowanie do zarządzania sprzedażą i produkcją stolarki, Krispol wdrożył jako pierwszy producent w Polsce.


System CANTOR jest obecnie wykorzystywany w firmie Krispol do zarządzania zamówieniami, produkcją i sprzedażą stolarki z PVC. Kolejne produkty spółki zostaną nim objęte jeszcze w tym roku.

- Najważniejsze cechy tego programu to wysoka funkcjonalność i intuicyjna obsługa. Jego wprowadzenie oznacza dla naszych partnerów znaczne ułatwienie codziennej pracy i oszczędność czasu - wyjaśnia Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży w Krispol. – Na zachodzie CANTOR jest standardem. To rozwiązanie stosowane m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie i Australii. Cieszę się, że możemy zaoferować go naszym partnerom jako pierwsza firma w Polsce.

- CANTOR to program przyjazny dla użytkownika. Chroni przed popełnieniem błędu i podpowiada rozwiązania problemów – mówi Marcin Koliński, Kierownik Działu Zarządzania Produktem w Krispol. - Jego mocną stroną jest też wierna i dokładna wizualizacja produktów. Możliwość ich prezentacji znacznie ułatwia rozmowy z klientami ostatecznymi w punkcie sprzedaży. Uczestnicy przeprowadzonych przez nas szkoleń z obsługi systemu CANTOR potwierdzają jego ogromną przewagę nad innymi działającymi na rynku systemami.

Program zapewnia kompleksowe wsparcie klienta. Pełni rolę bazy wiedzy o produktach, zawierającej dostępne opcje i dodatki, wraz z opisami, zdjęciami i rysunkami. Użytkownik ma w nim także dostęp do instrukcji obsługi i montażu produktów.

Źródło: Krispol
Foto: Krispol