Reklama

środa, 8 października 2014

FAKRO uczestnikiem konferencji Reprezentujemy Polskę – Kibicujmy Razem

Podczas konferencji prasowej „Reprezentujemy Polskę – Kibicujmy Razem”, poświęconej tematyce sponsoringu i planom piłkarskiej drużyny narodowej, firma FAKRO była reprezentowana przez Janusza Komurkiewicza, Dyrektora Marketingu i Członka Zarządu. Wydarzenie odbyło się 2 października w Hotelu Polonia Palace w Warszawie, na kilka dni przed meczem polskiej reprezentacji piłki nożnej z Niemcami.

W spotkaniu udział wzięli dziennikarze, politycy, działacze oraz patroni pragnący poznać plany polskiej drużyny oraz taktykę na zbliżający się mecz. Dyskutowano również o współpracy biznesu i sportu.

Na konferencji nie zabrakło przedstawiciela firmy FAKRO, która w sierpniu przedłużyła współpracę z piłkarską drużyną narodową. Kontrakt sponsorski, zgodnie z którym FAKRO jest Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, będzie obowiązywał przez najbliższe cztery lata.

- Mówiąc o sukcesach gospodarczych FAKRO porównujemy rywalizację na rynku globalnym z gospodarczymi mistrzostwami świata. Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej jest sportowym ambasadorem Polski na arenie międzynarodowej. Firma FAKRO, sprzedając swoje produkty w ponad 50-ciu krajach, reprezentuje Polskę w gospodarczych mistrzostwach świata. Wierzymy w sukces gospodarczy Polski, podobnie jak kibice wierzą w sukces swojej narodowej drużyny - powiedział Janusz Komurkiewicz.

- Firma FAKRO to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek na świecie, jeden z liderów na światowym rynku okien dachowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że ta rodzima, globalna firma nadal pozostanie sponsorem Reprezentacji Polski na najbliższe cztery lata i dalej, jako Oficjalny Partner Reprezentacji Polski, będzie wspierać naszą drużynę narodową – skomentował Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

FAKRO od 10 lat wspiera piłkarską drużynę narodową. Od sierpnia 2014r. Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej został także mający swoją siedzibę na Sądecczyźnie, producent bram, drzwi oraz ogrodzeń WIŚNIOWSKI.

- Biznes i sport są to dwie współpracujące maszyny, które bez siebie nie mogą
działać. Spotkaliśmy się w takim miejscu, w takim czasie, gdzie firma FAKRO i firma
WIŚNIOWSKI daje okno na świat, jak i bramę na świat. Ta olbrzymia przestrzeń dla sportu jest bardzo ważna. Zawsze podkreślałem, aby dobrze funkcjonować trzeba głęboko oddychać i mieć zapasy tego tlenu zarówna na 90 min, ale i na dogrywkę - patroni dają nam ten dodatkowy oddech. Mam nadzieję, że firmy te są nie tylko sponsorami, ale także kibicami polskiej piłki, polskiej reprezentacji i to wsparcie jest najważniejsze dla nas trenerów jaki i zawodników. Sponsoring w sporcie odgrywa coraz większą rolę i to ma swoje przełożenie na jakość sportu.
- podsumował Adam Nawałka, selekcjoner polskiej reprezentacji piłki nożnej.

Przed nami sportowe emocje. 11 października na Stadionie Narodowym zostanie rozegrany mecz Polska – Niemcy, ważny test reprezentacji Polski na drodze do awansu do Euro 2016.

Źródło: Fakro
Foto: Fakro