Reklama

sobota, 29 listopada 2014

DRUTEX partnerem 80. Plebiscytu „Przeglądu Sportowego" o tytuł Sportowca Roku.

Firma DRUTEX od wielu lat angażuje się w promowanie sportu. Producent związany jest m.in. z klubem DRUTEX- Bytovia Bytów, a od paru miesięcy współpracuje ze znanymi piłkarzami : Andreą Pirlo, Philippem Lahmem i Jakubem Błaszczykowskim.

Przyszły rok DRUTEX także rozpocznie w duchu sportowej rywalizacji. Firma została partnerem Plebiscytu Przeglądu Sportowego „Sportowiec Roku”. W gronie nominowanych znajdują się przedstawiciele różnych dyscyplin sportowych.

- Sport od lat łączy ludzi budząc emocje, radość, dając szansę na wspólne świętowanie sukcesów. Polscy sportowcy są podziwiani na całym świecie. Zdobywają nagrody, złote medale, najwyższe sportowe wyróżnienia. To ambasadorowie naszego kraju, bo rozsławiają Polskę na całym świecie, a dla nas Polaków są powodem do dumy narodowej. DRUTEX od zawsze wspiera to, co ważne. Inwestuje w wielkich ludzi i wyjątkowe inicjatywy. Nasze zaangażowanie w tegoroczny Plebiscyt „Sportowiec Roku” potwierdza słuszność tej tezy, bo partnerujemy przedsięwzięciu, którego celem jest nagradzanie i podziękowanie tym, którym kibicujemy na co dzień. Tym, z których na co dzień jesteśmy dumni – mówi Adam Leik, dyrektor ds. marketingu DRUTEX S.A.

Gala Mistrzów Sportu i podsumowanie Plebiscytu odbędzie się 10 stycznia 2015r. i tradycyjnie będzie transmitowana przez TVP 1.

Źródło: Drutex
Foto: Drutex