Reklama

piątek, 13 lutego 2015

5 edycja IFD FAKRO Winter Olympics - już za nami!

W V edycji IFD FAKRO Winter Olympics w Muszynie udział wzięli goście z 11 krajów. Głównym organizatorem był producent okien dachowych FAKRO. Honorowym patronem imprezy była Międzynarodowa Federacja Dekarzy IFD.

Na zawody przybyli przedstawiciele środowiska dekarskiego z Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Niemiec, Słowacji, Węgier, Rumunii, Litwy, Holandii, Czech i Polski. Swoją obecnością imprezę zaszczycił Zarząd IFD oraz grupa dziennikarzy z prasy branżowej.

Zawody sportowe odbyły się na torze saneczkowym w Muszynie i na stoku Jaworzyny w Krynicy-Zdroju. Klasyfikację drużynową wygrała ekipa Słowacji I, drugie miejsce zajęła drużyna Niemiec I, a trzecie Polska I.

IFD FAKRO Winter Olympics to nie tylko okazja do sportowej rywalizacji fachowców z branży dekarskiej, ale również forum dyskusji i wymiany doświadczeń.

- Bardzo ciekawa i profesjonalnie przygotowana impreza. Ciepłe i przyjazne powitanie, dlatego też bardzo chcielibyśmy tu powrócić. Zawarliśmy wiele znajomości z różnymi uczestnikami, zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i towarzyskiej - mówią dziennikarze z Francji Sophie Bovillard z Planète Bâtimant i Stéphane Miget z 5 Façade.

IFD FAKRO Winter Olympics to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń dekarskich. Integruje środowisko dekarskie dzięki licznym atrakcjom i spotkaniom w gronie międzynarodowym.

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO