Reklama

czwartek, 19 lutego 2015

Bożena Damasiewicz z FAKRO Najlepszą z Najlepszych w Programie „Kobiety Branży Stolarki 2015”

W tym roku, po raz pierwszy, Informator Branżowy Stolarka VIP oraz Agencja Marketingowa GEC Consulting, postanowiły wyróżnić „Kobiety Branży Stolarki”. Celem Plebiscytu było wyłonienie odważnych, przedsiębiorczych i wpływowych kobiet w sektorze stolarki, które przyczyniły się do rozwoju firmy oraz pełnią ważną rolę w branży.

Do udziału w konkursie zgłoszono kilkadziesiąt Kandydatek, pracujących w firmach związanych z branżą stolarki. O zwycięstwie decydowali Internauci, oddając głos w ankiecie opublikowanej na stronie internetowej www.stolarkavip.pl.

Ogłoszenie wyników Plebiscytu odbyło się 5 lutego, podczas Gali Stolarki VIP w Zamku w Gniewie. Wśród laureatek znalazła się Bożena Damasiewicz, Dyrektor Biura Zarządu FAKRO. Nagrodzona tytułem Najlepszej z Najlepszych, w kategorii Dyrektor firmy branży stolarki zatrudniającej powyżej 50 osób, Bożena Damasiewicz w tym roku świętuje jubileusz 15-lecia pracy w firmie FAKRO. Przy jej zaangażowaniu FAKRO przez te lata prężnie się rozwija, zajmując obecnie pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych.

Bożena Damasiewicz od ponad 3 lat jest również Dyrektorem założonej przez Prezesa FAKRO, Ryszarda Florka, Fundacji Pomyśl o Przyszłości. Prowadzi szkolenia i konferencje, mówi o tym jak czerpać korzyści z życia w gospodarce globalnej. Wszystko z myślą by żyło nam się lepiej.

To nie koniec nagród dla firmy FAKRO. Kapituła Programu „Kobiety Branży Stolarki 2015” wyróżniła firmę za zatrudnianie największej ilości kobiet w branży stolarki.

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO