Reklama

wtorek, 17 marca 2015

Najwyższy standard obsługi Klienta

HST Final Oknoplast
Zakup okien to ważna inwestycja. Warto wybrać produkty, które posłużą przez długie lata. Decydując się na konkretnego producenta i salon sprzedaży warto przy tym zwrócić uwagę na obsługę klienta, która powinna być źródłem wsparcia na każdym etapie zakupu stolarki.

Jakość produktu to nie wszystko
Według szacunków do branży produkcji stolarki okiennej w Polsce należy blisko 2500 firm. W jaki sposób wybrać najlepszą?

- Niewątpliwie warto wybierać sprawdzonych i uznanych producentów materiałów budowlanych. Popularność ich wyrobów wśród konsumentów świadczy najlepiej o wysokiej jakości i renomie produktów – mówi Grzegorz Filipek, Dyrektor Handlowy OKNOPLAST.

W przypadku OKNOPLAST potwierdzeniem zaufania oraz zadowolenia osób korzystających z oferty przedsiębiorstwa jest fakt, że ponad 70 procent klientów firmy pochodzi z polecenia.

Wybierając okna, poza popularnością i renomą marki warto zwrócić także uwagę na jakość obsługi klienta, w tym na takie kwestie, jak montaż i gwarancja, której powinien udzielić nam producent.

- Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że zamontowanie okien jest kluczowe dla ich właściwego funkcjonowania. Najlepiej, aby tych czynności podjęła się dobrze przeszkolona i doświadczona ekipa montażowa. Mamy wówczas pewność, że okna zostaną zamontowane zgodnie z wymaganiami producenta i będą prawidłowo nam służyły – wyjaśnia Grzegorz Filipek.

Dbałość o klienta na każdym etapie procesu zakupu okien oraz profesjonalne doradztwo to wyróżnik OKNOPLAST. Firma dokłada starań, by każdy klient miał poczucie, że może jej zaufać.

- W każdym z naszych ponad 280 krajowych punktów sprzedażowych klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, która chętnie służy rzetelnym doradztwem na każdym z etapów inwestycji. Z jednakową troską traktujemy zarówno tych, którzy doskonale orientują się w okiennych trendach i nowościach, jak i osoby, które mają niewielką wiedzę i niesprecyzowane oczekiwania odnośnie swoich potrzeb – dodaje Grzegorz Filipek.

OKNOPLAST do usług!
W przypadku grupy OKNOPLAST troska o klienta nie kończy się w momencie zakupu nowej stolarki. Ważną kwestią jest opieka pozakupowa, wynikająca z przynależności firmy do segmentu Top Premium.

- OKNOPLAST od początku stawiał na kompleksowość oferty – począwszy od jej dopasowania do spersonalizowanych wymagań Klienta, po jakość obsługi procesu zamówień, terminowość dostaw, na opiece pozakupowej kończąc – podkreśla Grzegorz Filipek. - Nasze wyspecjalizowane ekipy montażowe wykonują odpowiednie pomiary oraz zapewniają fachowy montaż zamówionych elementów. Usługa ta jest wykonywana przy zachowaniu rygorystycznych norm, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i narzędzi Profesjonalny montaż okien zapewnia specjalny program o nazwie OKNOPLAST DO USŁUG! – jedyny tego rodzaju program kliencki w Polsce. Został on opracowany na bazie doświadczeń, badań i oczekiwań odbiorców naszych produktów.

Gwarancja i szkolenie u Klienta
W przypadku gwarancji warto zwrócić uwagę by dotyczyła wszystkich elementów okna, zawierała okres jej obowiązywania oraz obowiązki producenta i konsumenta, gdyż tylko wtedy mamy możliwość dochodzenia swoich praw z tego tytułu. Poza tym warto sprawdzić czy producent udzielił gwarancji na każdą konstrukcję, zwłaszcza w przypadku konstrukcji nietypowych.

- OKNOPLAST zapewnia Klientom 7-letnią gwarancję na całe okna, dołączaną do każdego zamówienia. Każdy produkt OKNOPLAST posiada unikalny kod kreskowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie odtworzyć całą jego historię i parametry. Jest to przydatne w przypadku chociażby stłuczenia szyby – klient nie musi przesyłać nam jej wymiarów, wystarczy, że poda unikalny kod. Dzięki temu możemy bardzo szybko usunąć usterkę, przy jak najmniejszym angażowaniu czasu klienta – podsumowuje Grzegorz Filipek.

Po zakończonych pracach montażyści OKNOPLAST zobowiązani są do zapoznania Klienta z jego prawami wynikającymi z karty gwarancyjnej oraz do przeszkolenia Klienta w zakresie użytkowania okien, ich funkcji i konserwacji.

Źródło: OKNOPLAST
Foto: OKNOPLAST