Reklama

czwartek, 19 marca 2015

POL-SKONE zaprezentował premierowe kolekcje

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA pośród marek z całego świata nie mogło zabraknąć producenta drzwi i okien - POL-SKONE. Firma przedstawiła kolekcję kilkunastu premierowych produktów.

Ekspozycja POL-SKONE składała się z prawie stu produktów, rozmieszczonych na trzystumetrowym stoisku.. Sporym zainteresowaniem cieszyły się nowe kolekcje, które odzwierciedlają najnowsze trendy we wzornictwie użytkowym.

- W tym roku postanowiliśmy uzupełnić naszą ofertę o kilka zupełnie nowych modeli drzwi i okien. Wszystkie produkty zaprezentowane na targach na stałe wejdą do naszego asortymentu – mówi Jan Szulżyk, Prezes POL-SKONE Sp. z o. o.

Zwiedzającym stoisko najbardziej przypadł do gustu klasyczny model malowanych drzwi wewnętrznych VERTIGO, dostępny w dziewięciu wzorach. Każdy z nich charakteryzuje się różnorodnym układem paneli lub hartowanych, białych, matowych przeszkleń o grubości 6mm.

W nowej linii drzwi wewnętrznych znalazł się także model VERTIGO LUX oferowany w okleinie naturalnej w ciepłym odcieniu orzecha naturalnego z dziewięcioma kombinacjami przeszkleń oraz paneli. Dla tego modelu przeznaczona jest także fornirowana ościeżnica VERTIGO (dostępna jedynie w systemie bezprzylgowym). Ościeżnica dostępna jest również z innymi modelami drzwi w dziewięciu wariantach kolorystycznych, m.in. limba, heban, czy mokka.

Kolejnymi propozycjami uzupełniającymi kolekcję drzwi wewnątrzlokalowych są modele VERIMO oraz SEMPRE GRAVI łączące klasyczną elegancję z odrobiną nowoczesności. Ich uniwersalne, ponadczasowe wzornictwo sprawdzi się w pomieszczeniach
o różnorodnym przeznaczeniu.

W przypadku modelu VERIMO firma zaproponowała aż trzynaście wzorów. Model VERIMO dostępny jest z powierzchnią HIGH TOP w czterech odcieniach lub w kolorze białym w wariancie ECO TOP. Natomiast w przypadku fornirowanego modelu SEMPRE GRAVI jest do wyboru sześć wzorów z wąskimi, białymi, matowymi przeszkleniami oraz panelami pokrytymi fornirem z widocznym efektem 3D.

Na uwagę zasługuje rozszerzona oferta drzwi specjalistycznych: HIGRO, GAMMA oraz drzwi dźwiękoizolacyjnych DUO. To modele o znakomitych parametrach technicznych, zapewniające komfort użytkowania. Wewnątrzlokalowe drzwi HIGRO to dobre rozwiązanie dla miejsc, narażonych na działanie podwyższonej temperatury oraz wilgotności. Znakomicie sprawdzą się w saunach oraz na basenach. Natomiast model drzwi GAMMA opracowano z myślą o budynkach użyteczności publicznej, m.in. szpitalach, przychodniach, gabinetach lekarskich.

Kolekcję drzwi zewnętrznych uzupełniono o model ARGALI, będący wyrazem nowoczesnego i modernistycznego budownictwa. Dostępny jest w pięciu wzorach z przeszkleniem trzyszybowym antywłamaniowym klasy P4.

Oferta POL-SKONE została poszerzona o nowe warianty kolorystyczne, co ułatwi dopasowanie modeli drzwi do konkretnych aranżacji wnętrza. Wśród nowych propozycji znalazły się m.in. forniry w barwach: dąb truflowy, dąb kawowy, jesion naturalny, jesion moreno, jesion rubio, czy jesion Negro. Powłoki high top wzbogacono o kolory w odcieniach: dąb włoski, jesion patyna oraz jesion kawowy.

Premierową ofertę uzupełniła także ościeżnica kryta HARMONY dedykowana do drzwi jednoskrzydłowych. Została zaprojektowana z myślą o skrzydłach rozwieranych: PŁYTOWYCH, TIARA, SIMPLE, INTER AMBER, DECO, czy DECO LUX. Nowością w ofercie okien są natomiast dwie zupełnie nowe linie – OKNO SLIM oraz OKNO 2+1.

Podczas tegorocznej BUDMY społka POL-SKONE została wyróznioona przez organizatorów nagrodą Acanthus Aureus. Przedsiębiorstwo otrzymało ją za najlepsze odzwierciedlenie strategii marketingowej w ekspozycji targowej.

Źródło: POL-SKONE
Foto: POL-SKONE