Reklama

wtorek, 5 maja 2015

Praktyki w POL-SKONE dla Studentów Politechniki Lubelskiej

Po raz kolejny studenci Politechniki Lubelskiej mogą wygrać płatne praktyki
w firmie POL-SKONE oraz tablet graficzny. Wystarczy, że zgłoszą projekt drzwi do konkursu „Kreatywność kluczem do sukcesu”.


Konkurs organizuje firma POL-SKONE wraz z Politechniką Lubelską. W tegorocznej edycji uczestnicy zmierzą się w kategorii wzornictwo. Zadaniem będzie opracowanie projektu drzwi wewnętrznych, zewnętrznych lub technicznych. Prace mogą być przygotowane w dowolnym programie graficznym. Liczyć będą się pomysłowość, innowacyjność oraz estetyka prac.

- Od początku istnienia firmy chętnie współpracujemy z młodymi i kreatywnymi studentami Politechniki Lubelskiej. Z satysfakcją mogę powiedzieć, że przynosi to obopólne korzyści. Laureaci poprzednich edycji konkursu dziś są częścią naszego zespołu – mówi Jan Szulżyk, Prezes POL-SKONE Sp. z o.o.

Nagrodą główną w konkursie są miesięczne, płatne praktyki w firmie POL-SKONE oraz tablet graficzny Wacom Intuos Pen&Touch. Konkurs skierowany jest do studentów Politechniki Lubelskiej. Mogą wziąć w nim udział wszyscy studenci bez względu na kierunek i tryb studiów. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 30 maja.

- Politechnika Lubelska na co dzień współpracuje z lubelskimi przedsiębiorcami. Dla naszych studentów jest to doskonała okazja do lepszego startu na rynku pracy. Dzięki kontaktom z firmą POL-SKONE młodzi ludzie mogą odbyć praktyki, a po ich zakończeniu często otrzymują propozycję pracy. To idealny przykład współpracy na linii uczelnia – przedsiębiorstwo – podkreśla prof. Piotr Kacejko, Rektor Politechniki Lubelskiej.

Więcej informacji oraz regulamin znajduje się na stronie http://www.pol-skone.pl/article/konkurs

Źródło: POL-SKONE
Foto: POL-SKONE