Reklama

piątek, 23 października 2015

ALUPROF Liderem Rynku Stolarki 2015

ALUPROF, producent systemów aluminiowych, kolejny raz otrzymał tytuł „Lidera Rynku Stolarki”. Firma zwyciężyła w dwóch kategoriach: systemów aluminiowych oraz osłon. Finał konkursu odbył się 14 października b.r. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie. Nagrodę w imieniu spółki odebrała Małgorzata Wojtasik, Dyrektor Handlowa ALUPROF.

10. edycja plebiscytu „Lider Rynku Stolarki” wyłoniła przedsiębiorstwa z branży stolarki budowlanej, które zajmują wysoką pozycję na rynku. Pośród zwycięzców nie zabrakło spółki ALUPROF, która została wyróżniona tytułem „Lidera Rynku Stolarki” w dwóch kategoriach: systemów aluminiowych oraz osłon okiennych.

Miano „Lidera Rynku Stolarki 2015” to dla nas powód do dumy i ogromna radość, zwłaszcza, że towarzyszy nam niemal od początku istnienia inicjatywy realizowanej przez Centrum Analiz Branżowych. Otrzymaliśmy ten tytuł już siódmy rok z rzędu i mam nadzieję, że dzięki staranności, pracowitości i innowacyjności zespołu ALUPROF stanie się on integralną częścią naszej tożsamości w perspektywie co najmniej kolejnych 10 lat i więcej – mówi Małgorzata Wojtasik.

„Lider Rynku Stolarki” to plebiscyt organizowany przez Centrum Analiz Branżowych, agencję badawczą, która specjalizuje się w analizowaniu rynku stolarki budowalnej w Polsce oraz Europie. Badanie „Lider Rynku Stolarki” realizowane jest w oparciu o wyniki sprzedaży firm z tego sektora gospodarki. Na ich podstawie podczas corocznej gali wyłaniani są „Liderzy Rynku Stolarki”. W tym roku nominacje przyznano w 20 kategoriach.

Źródło: ALUPROF
Foto: ALUPROF