Reklama

poniedziałek, 16 listopada 2015

ANWIS wybiera „Dobry Montaż”

„Wybór dobrego produktu jest tak samo ważne, jak jego dobre zamontowanie” - to hasło II edycji ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Dobry Montaż”. Jednym z partnerów tej inicjatywy jest ANWIS.

Do budowy lub remontu domu wybiera się możliwie najlepsze produkty. Szczególne dotyczy to okien, drzwi i bram garażowych. Rozważając ich zakup, bierze się pod uwagę parametry techniczne i wygląd. Dla własnej wygody i komfortu termicznego, inwestorzy często decydują się zapłacić za nie więcej. Nie zawsze jednak docenia się rolę dobrego montażu, a to on zapewnia, że wyroby te będą posiadały właściwości deklarowane przez ich producentów. Prawidłowy montaż to także podstawa odpowiedniego funkcjonowania produktu przez wiele lat. Tymczasem z badań przeprowadzonych przez Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD) wynika, że nawet 60 procent zgłoszeń reklamacyjnych stolarki otworowej związanych jest z wadami montażowymi. Generuje to dodatkowe wydatki na naprawy, których można uniknąć decydując się na dobry montaż. Jego koszt to tylko 1 procent całościowych wydatków na inwestycję. Zlecając montaż profesjonalistom zyskuje się pewność, że zakupione produkty zostaną dobrze wykorzystane. Nie ryzykuje się ponadto utraty gwarancji producenta lub składania reklamacji w trakcie użytkowania.

Rozwijanie świadomości w zakresie dobrego montażu okien, drzwi, fasad i bram, wykonanego przez wykwalifikowanego montera, przy użyciu dobrych materiałów i narzędzi stało się ideą rozpoczęcia w grudniu 2014 r. przez Związek Polskie Okna i Drzwi kampanii edukacyjnej „Dobry Montaż”. Obecnie trwa II jej edycja. Założeniem jest dotarcie zarówno do montażystów, jak i do jak największej grupy inwestorów indywidualnych.

Akcję wsparła m.in. firma ANWIS, producent osłon okiennych. Dobry montaż dotyczy bowiem nie tylko stolarki otworowej, ale również elementów jej wyposażenia. W ramach kampanii eksperci ANWIS prowadzą bezpłatne szkolenia dla dystrybutorów swoich przesłon okiennych. Firma ANWIS świadoma znaczenia dobrego montażu, dbając o dobro klientów, udostępnia na stronie internetowej sieć sprzedaży swoich produktów, tworzoną przez rzetelnych dystrybutorów. Rekomendowani dystrybutorzy zapewniają fachowe doradztwo przy wyborze przesłon okiennych oraz polecają profesjonalnych montażystów.

Źródło: ANWIS
Foto: ANWIS