Reklama

czwartek, 9 czerwca 2016

Nowe drzwi narożne podnoszono-przesuwne od ALUPROF

Narożnikowe drzwi podnoszono-przesuwne ALUPROF MB-77HS to propozycja dla osób, poszukujących drzwi, które zacierają granicę między wnętrzem budynku, a tym, co go otacza.

Produkt oferowany przez lidera systemów aluminiowych ALUPROF – drzwi narożne podnoszono-przesuwne MB-77HS – jest wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem, nieangażującym zbyt dużej przestrzeni.


Jego użytkowanie jest łatwe nawet dla dzieci czy osób niepełnosprawnych. Mechanizm zastosowany w drzwiach tarasowych MB-77HS pozwala na swobodę w zamykaniu i otwieraniu ich skrzydeł. Pomaga również w ominięciu niektórych problemów związanych z aranżacją przestrzeni. Ich układ umożliwia zaoszczędzenie miejsca, które musielibyśmy znaleźć dla klasycznych drzwi, a sama konstrukcja sprzyja usytuowaniu mebli tak, by nie kolidowały z nim podczas otwierania. To bardzo użyteczne i wysoce estetyczne rozwiązanie. Właśnie dlatego systemy narożne cieszą się ostatnio coraz większa popularnością – wyjaśnia Bożena Ryszka, Marketing Manager w ALUPROF.

Wykorzystanie dwóch ścian w przypadku drzwi narożnikowych podnoszono-przesuwnych MB-77HS sprawia, że obszar przeszklenia budynku staje się bardzo duży. Dzięki temu wnętrze obiektu wypełnia się światłem słonecznym i wydaje się optycznie większe.

Nowe drzwi narożne podnoszono-przesuwne od ALUPROF

Źródło: ALUPROF
Foto: ALUPROF