Reklama

piątek, 8 lipca 2016

IFTM INTERNORM sponsoruje zespół triathlonowy Tri4fun

IFTM INTERNORM, austriacki producent okien i drzwi, będzie sponsorował zespół triathlonowy Tri4fun. Umowę podpisano 27 czerwca w Warszawie. Miłośnicy triathlonu z działającego w Piasecznie klubu, otrzymają od firmy komplet profesjonalnych strojów sportowych.

W imieniu Tri4fun, umowę sponsoringową podpisał Maciej Macewicz – lider grupy oraz doświadczony trener osobisty.

Firma IFTM INTERNORM podarowała sportowcom z Tri4fun kilkanaście kompletów profesjonalnych strojów treningowych: spodenki i koszulki kolarskie, bluzy i kurtki zimowe, kamizelki kolarskie, spodnie oraz nakrycia głowy. Wyposażenie, obok kondycji zawodników, jest istotnym elementem w sporcie. Triathlon nie jest wyjątkiem. To dyscyplina, będąca kombinacją pływania, kolarstwa i biegania. Zawodnik kolejno płynie, jedzie na rowerze i biegnie. Czas końcowy obejmuje także zmianę stroju i sprzętu sportowego.

Jak wyjaśnia Marcin Ksokowski, Dyrektor Zarządzający IFTM INTERNORM, pomysł na wsparcie klubu zrodził się z obserwacji zmagań jego „niezniszczalnych” zawodników na jednym z portali społecznościowych.

Sam jestem miłośnikiem sportu. Cieszę się, że IFTM INTERNORM może pomóc ludziom w realizacji swoich pasji. Mam nadzieję, że zawodnicy klubu będą odnosić same sukcesy – mówi Marcin Ksokowski.

Źródło: INTERNORM
Foto: INTERNORM